Ліга чемпіонів: МЮ поступився Галатасараю, Баварія вирвала перемогу у Копенгагена

У другому турі групового етапу Ліги чемпіонів відбулися два матчі у квартеті А.

В одному з них «Баварія» виявилася сильнішою за «Копенгаген» – 2:1. Перший тайм завершився без голів, а от після перерви у складі господарів поля забив Лукас Лерагер (56-та хвилина). Однак за кілька хвилин німці зрівняли рахунок завдяки Джамала Мусіали (67-ма хвилина). Перемогу мюнхенцям приніс точний удар Матіса Теля (83-тя хвилина).

У паралельному матчі «Манчестер Юнайтед» на своєму полі поступився «Галатасараю» – 2:3. Дублем у складі МЮ відзначився Расмус Хойлунд (17-та та 67-ма хвилина). А складі гостей забивали Вільфрід Заха (67-ма хвилина), Керем Актюркоглу (71-ма хвилина) та Мауро Ікарді (81-а хвилина). Також аргентинець не реалізував пенальті, після призначення якого було вилучено Каземіро.

Ліга чемпіонів. Група А. 2-й тур

• Копенгаген – Баварія – 1:2 (0:0)
  • Манчестер Юнайтед – Галатасарай – 2:3 (1:1).

Нагадаємо, після двох зіграних турів «Баварія» лідирує у групі А, набравши 6 очок. В активі «Галатасараю» 4 очки, у «Копенгагена» – 1 пункт. «Манчестер Юнайтед» поки що не набрав жодного очка і перебуває на останній позиції.

У наступному турі Ліги чемпіонів МЮ зіграє проти «Копенгагена», а «Галатасарай» гратиме з «Баварією».