Ла-Ліга: Барселона вирвала перемогу у Валенсії

У нелегкому матчі 33-го туру іспанської Прімери ФК «Барселона» на своєму полі завдала поразки «Валенсії» – 4:2.

Рахунок в середині першого тайму відкрив хавбек господарів протистояння Фермін Лопес (22-а хвилина).

Пізніше підопічні Рубена Барахи не без «Барселони» забили двічі своїм суперникам. Спершу відзначився Уго Дуро (через помилку голкіпера Марк-Андре тер Штегена) на 27-й хвилині, а згодом Рональд Араухо (38) невмотивовано скосив Петера Федеріко у своєму штрафному майданчику, і Пепелу збільшив перевагу «Валенсії».

Наприкінці першого тайму був вилучений голкіпер «Валенсії» Георгій Мамардашвілі – зіграв рукою за межами штрафної.

Результат матчу вирішив хет-трик Роберта Левандовські у другому таймі, який оформив три голи на 49-й, 82-й та 90+3-й хвилинах. Український форвард команди гостей Роман Яремчук не був заявлений на гру через травму коліна. Зазначимо, що тепер на рахунку Левандовскі 16 м’ячів у чемпіонаті – лідер гонки бомбардирів Артем Довбик лише у трьох голах.

Ла-Ліга. 33-й тур

• Барселона – Валенсія – 4:2 (1:2).

Ця перемога дозволила «Барселоні» обійти «Жирону» та повернутися на друге місце. Відставання від «Реала» складає 11 очок за п’ять турів до фінішу. Валенсія розташувалася на восьмій позиції.

У наступному турі на «синьо-гранатових» чекає дербі на полі «Жирони», а «Валенсія» гратиме з «Алавесом».