Ла Ліга: Атлетіко на виїзді обіграв Вільярреал

У 30-му турі Ла Ліги ФК «Атлетіко» на виїзді здобув перемогу над «Вільярреалом» – 2:1.

Підопічні Дієго Сімеоне відкрили рахунок на 9-й хвилині зустрічі завдяки зусиллям  Акселя Вітселя. Після перерви господарям вдалося відігратис – гол у ворота суперника забив Александер Серлота. Наприкінці зустрічі перемогу мадридцям приніс м’яч Сауля Ньїгеса.

Ла Ліга. 30-й тур

• Вільярреал – Атлетіко – 1:2 (0:1).

Так, «Атлетіко» перервав серію невдач із двох поразок поспіль у чемпіонаті Іспанії та посідає четверте місце (58 очок), а «Віляьярреал» – десяте.

10 квітня «Атлетіко» зіграє з «Боруссією Д» у Лізі чемпіонів, а 13 квітня зустрінеться з «Жироною» у чемпіонаті Іспанії. «Віляьярреал» 14 квітня вирушить до Більбао в гості до «Атлетіка».