Кубок Іспанії: Жирона з Циганковим обіграла Райо Вальєкано

ФК «Жирона» у матчі 1/8 фіналу Кубка Іспанії на своєму стадіоні завдала поразки «Райо Вальєкано». Поєдинок завершився з рахунком 3:1.

На старті зустрічі господарі поля зуміли відзначитися завдяки дублю Крістіана Стуані. За кілька хвилин гол забив Дейлі Блінд. Проте гостям вдалося відіграти мʼяч до перерви зусиллями Ренді Нтека. У другому таймі рахунок на табло не змінився.

Зауважимо, що український півзахисник «Жирони» Віктор Циганков вийшов у стартовому складі своєї команди та взяв участь у гольовій комбінації з першим голом. Він провів на полі 60 хвилин. Ще один українець, форвард Артем Довбик, весь матч просидів у запасі.

Кубок Іспанії, 1/8 фіналу

• Жирона – Райо Вальєкано – 3:1 (3:1).

У наступному матчі в рамках чемпіонату Іспанії «Жирона» зіграє проти «Севільї», а «Райо Вальєкано» гратиме з «Лас-Пальмасом».