Кубок Іспанії: Атлетік у додатковий час переміг Барселону у чвертьфіналу турніру

«Барселона» у матчі 1/4 фіналу Кубка Іспанії на виїзді зазнала поразки від «Атлетіку» у додатковий час – 2:4

На першій хвилині зустрічі господарі відзначилися голомо Гірка Гурусета, проте ще до перерви каталонці вийшли вперед завдяки точним ударам Роберта Левандовські та Ламіна Ямала. На початку другого тайму «Атлетік» зрівняв рахунок зусиллями Ояна Сансета.

Путівку до півфіналу турніру у додатковий час путівку господарям принесли голи Іньякі Вільямса та Ніко Вільямса.

Кубок Іспанії. 1/4 фіналу

• Атлетік – Барселона – 4:2 (1:2, 1:0, 2:0).

Нагадаємо, у чвертьфіналі «Жирона» у гостях поступилася «Мальорці» (2:3), а «Реал Сосьєдад» обіграв «Сельту»  (2:1). Також на цій стадії турніру буде зіграний матч «Атлетіко» – «Севілья».

У наступному поєдинку в рамках Ла Ліги «Барселона» гратиме з «Вільярреалом», а «Атлетік» зіграє проти «Кадіса».