КС з біатлону: Етап у Нове-Мєсто продовжить жіночий спринт

3 березня у Нове-Мєсто (Чехія) триває сьомий етап Кубка світу з біатлону. Змагання продовжаться жіночою спринтерською гонклю на 7.5 км з двома вогневими рубежами.

О 17:10 за київським часом Україну представлятимуть Анастасія Меркушина (13-й стартовий номер), Юлія Джима (22), Олена Білосюк (31), Любов Кип'яченкова (55) та Дар'я Блашко (75).

Загалом у списку — 91 біатлоністка.

4 березня відбудуться гонки переслідування, а 5 березня —змішані естафети.

Нагадаємо, 2 березня у Чехії відбувся чоловічий спринт. Його переможцем став норвежець Йоханнес Бе, який із «чистою» стрільбою фінішував за 22:39,6 секунд. Другим до фінішу прийшов його брат – Тар’єй Бе. Третє місце у ще одного норвежця Ветле Шостада Крістіансена.

Найкращим серед українців став Антон Дудченко — 17-е місце. Дмитро Підручний із трьома промахами став 32-м, Артем Прима допустив один промах і фінішував 35-м.

Богдан Цимбал посів 43 місце з однією осічкою на вогневих рубежах. Денис Насико припустився двох промахів і завершив гонку на 75-й позиції.