Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Красюк розповів, коли Берінчик стане обов'язковим претендентом на титул Хейні

Красюк розповів, коли Берінчик стане обов'язковим претендентом на титул Хейні

Промоутер володаря титулу WBO International у легкій вазі українця Дениса Берінчика Олександр Красюк розповів ProBox TV про майбутнє свого клієнта.


За його словами, незабаром українець стане обов'язковим претендентом на повноцінний чемпіонський титул WBO в легкій вазі.


«Я на конгресі WBO присутній більше через Берінчика, ніж через Усика. Для мене це вже невеликий ювілей. Тому що я вже п'ятий рік поспіль представляю тут Берінчика і рекомендую його на посаду обов'язкового претендента. Я попросив президента WBO номінувати його на посаду обов'язкового претендента, як бійця, який вже дуже довго чекає своєї черги. Він захисти свій міжнародний титул уже дев'ять разів», – наголосив Красюк.


Промоутер українця додав, що Девін Хейні не звільнив свій титул.


«Девін Хейні піднявся, але не звільнив свій титул. Після бою з Прогре в грудні, йому, ймовірно, буде надано певний період, під час якого він повинен буде вирішити, що робити далі. Як рекомендував Пако, нам потрібно почекати кілька місяців, щоб цей бій відбувся. Потім, з Божою поміччю, ми номінуємо Дениса на посаду обов'язково претендента», – сказав він.


Раніше Красюк висловив надію, що бій Олександра Усика із Тайсоном Фʼюрі відбудеться наприкінці цього року.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg