Конкур: Українці увійшли до трійки лідерів на етапі КС та на Гран-прі

Українка Аліса Данілова посіла третє місце на етапі Кубка світу з конкуру, що пройшли у Будапешті (Угорщини).

Про це інформує НОК України.

Результат нашої спортсменки 0/0 штрафних очок. Зазначимо, що ці змагання є кваліфікаційними до цьогорічного чемпіонату Європи у Мілані (Італія) та  Олімпійських ігор у Парижі-2024.

Крім того, у Гран-прі з конкуру, що проходив цього вікенду у бельгійському Люммені, «бронзу» виборов українець Олександр Продан.

«Наш вершник у парі з Moneymaker у змаганнях в категорії CSI2 подолали маршрут з висотою перешкод  145 см з результатом 0/0 штрафних очок і посіли третє місце серед 60 учасників з 15 країн світу», – зазначили у НОК.