Коцар фінішувала у топ-10 другого етапу Кубка світу з фрістайлу

Українка Катерина Коцар фінішувала у топ-10 другого етапу Кубка світу з фрістайлу, який пройшов у австрійському Штубаї.

Спортсменки змагалися у слоупстайлі. У кваліфікації українська фрістайлістка у першій спробі набрала 49,00 балів. Друга спроба була невдалою (8,25 бала).

Найкращий результат Катерини у кваліфікації став десятим, вона не змогла кваліфікуватися до фінальної вісімки. Зайнявши десяте місце на етапах Кубка світу, Коцар оновила особистий рекорд у слоупстайлі.

На першому етапі змагань, що пройшов у швейцарському Курі, Коцар посіла п’яте місце. Змагання проходили у дисципліні біг-ейр, результат Катерини також став новим особистим рекордом.

У чоловічих змаганнях у Штубаї також виступав Орест Коваленко. Українець посів 22-ге місце у кваліфікації.