Йоганнес Бьо переміг в масстарті на Кубку світу в Кенморі

Кубок світу з біатлону сезону-2023/24 завершився чоловічим масстартом у канадському Кенморі.

Зауважимо, що до цих змагань українці не відібрались – за підсумками особистих стартів Дмитро Підручний став лише п'ятим запасним. У статусі дострокового чемпіона сезону гонку провів норвежець Йоганнес Бьо.

Норвезький біатлоніст із одним промахом на останньому вогневому рубежі прийшов до фінішу першим, випередивши на 44 секунди співвітчизника Йоганнеса Дале. Третім став француз Емільєн Жаклен.

Кубок світу. Кенмор. Масстарт. Чоловіки

1. Йоганнес Бьо (Норвегія, 0+0+0+1) 36:03.4

2. Йоганнес Дале (Норвегія, 2+0+0+0) +44.5

3. Емільєн Жаклен (Франція, 1+1+1+0) +1:07.2

4. Томмазо Джакомель (Італія, 1+1+1+1) +1:15.1

5. Тарьєй Бьо (Норвегія, 1+2+0+1) +1:19.9.

Нагадаємо, що Бьо, крім Великого кришталевого глобуса, також цього сезону виграв три Малі глобуси в заліку індивідуальних гонок, гонок переслідування і масстартів.