Іспанія та Швеція зустрінуться у півфіналі жіночого чемпіонату світу

Визначилася перша пара півфіналістів жіночого чемпіонату світу з футболу. Ними стали збірні Іспанії та Швеції.

Так, у матчі 1/4 фіналу іспанки у додатковий час обіграли команду Нідерланди з рахунком 2:1.

Перший тайм завершився нічим, а у другій половині зустрічі суперниці спочатку також довго не могли відкрити рахунок, але на 81-й хвилині Маріона Кальдентей із пенальті вивела іспанок уперед. У компенсований час Стефані Ван дер Грагт зрівняла рахунок. У додатковий час перемогу Іспанії точним ударом забезпечила Сальма Паральюело.

Збірна Швеції також виявилася за Японію у чвертьфінальному матчі жіночого ЧС – 2:1. У першому таймі шведки вийшли вперед – гол забила Аманда Ілестедт (32-а хвилина). У другому таймі у збірній Швеції відзначилася Філіпа Ангельдаль, яка реалізувала пенальті на 51-й хвилині.

Японкам же вдалося забити єдиний гол лише на 87-й хвилині завдяки Хонокі Хаясі.