Інтер обіграв Атлетіко у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Італійський «Інтер» у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів на своєму стадіоні виявився сильнішим за іспанський ФК «Атлетіко» – 1:0.

У першому таймі жодна з команд не змогла відзначитися голами. Після перерви суперники також довгий час не відкривали рахунок: у «Інтера» хороший шанс втратив Марко Арнаутович, а у гостей – Самуель Ліно. Проте все ж австрійський форвард приніс господарям перемогу на 79-й хвилині гри.

Ліга чемпіонів, 1/8 фіналу. Перший матч

• Інтер – Атлетіко – 1:0 (0:0).

Матч-відповідь між «Інтером» та «Атлетіко» відбудеться 13 березня о 22:00 за київським часом.

У наступному матчі в рамках чемпіонату Італії «Інтер» зустрінеться з «Лечче», а «Атлетіко» у чемпіонаті Іспанії гратиме з «Альмерією».