Інтер Маямі обіграв Реал Солт Лейк у стартовому матчі сезону МЛС

«Інтер Маямі» розпочали участь у новому сезоні МЛС із домашньої перемоги над «Реал-Солт-Лейк» – 2:0.

З перших хвилин на полі з’явилися форварди Ліонель Мессі та Луїс Суарес, півзахисник Серхіо Бускетс, захисник Жорді Альба, а також українець Сергій Кривцов.

Команда Херардо Мартіно забила по голу наприкінці кожного з таймів і до обох зусилля доклали легенди Барселони – спочатку Роберт Тейлор відзначився з передачі Мессі, а потім Дієго Гомес забив після асиста Суареса.

32-річний Кривцов, який бездоганно відіграв у захисті, став одним із найкращих гравців матчу.

МЛС. Регулярний чемпіонат

• Інтер Маямі – Реал Солт Лейк – 2:0 (1:0).

Зауважимо, що ця перемога дозволила «Інтеру» відразу очолити Східну конференцію. Наступний матч команда Мартіно проведе 26 лютого на виїзді проти «Лос-Анджелес Гелаксі».