Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Харлан зняли з ЧС з фехтування після відмови потиснути руку росіянці

Харлан зняли з ЧС з фехтування після відмови потиснути руку росіянці

Українську фехтувальницю Ольгу Харлан зняли з участі на чемпіонату світу після того, як вона відмовилася потиснути руку нейтральній атлетці з РФ Анні Смірновій після своєї перемоги.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Відомо, що після поєдинку Харлан відмовилася тиснути руку суперниці, пропонуючи «стукнутися» зброєю. Не отримавши відповіді від Смірнової, українка пішла.

Росіянка намагалася опротестувати дії Ольги, посилаючись на відмову «привітання» з боку українки, що, згідно правил Міжнародної федерації фехтування, карається чорною карткою – дискваліфікацією з турніру.

Однак попри це, у лайвтабло до наступного раунду пройшла саме Харлан, яка мала зустрітитися з Йоаною Ілієвою з Болгарії.

Врешті-решт сутичка між Ольгою та Йоаною не відбулася, фехтувальниці навіть не виходили на доріжку. А у лайвтабло відзначили, що до наступного раунду проходить саме болгарська атлетка.

У протоколі змагань навпроти Харлан зазначено «виключено». За даними джерела, яке перебуває на ЧС, нашу спортсменку зняли зі змагань.

Додамо також, що у правила FIE є лише одне трактування «виключення» – це передбачає дискваліфікацію зі змагань та відсторонення на 60 днів від усіх подальших стартів. Тобто, українка має пропустити й командний турнір з фехтування, де нейтральних представників з Росії та Білорусі немає.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg