Гандбол: Одеса невдало розпочала участь у відборі Європейського кубка

Український гандбольний клуб «Одеса» з поразки стартував у Європейському кубку ЄГФ. У першій зустрічі на виїзді команда поступилася румунському «Мінуар Байя».

Суперники синьо-жовтих з самого початку зустрічі взяли ініціативу у свої руки і поступово збільшували відрив. На перерву команди пішли за рахунку 23:11 на користь господарів.

У другому таймі румуни деякий час зберігали перевагу у 12-13 м'ячів, а до кінця тайму збільшили відрив до +26. Як результат – розгромна перемога «Мінуар Байя» з рахунком 52:26.

Найрезультативнішим гравцем матчу у складі «Одеси» став Денис Саварин – 7 голів.

Європейський кубок ЄГФ. Другий раунд. 1-й матч

• Мінаур Байя (Румунія) – Одеса (Україна) – 52:26 (23:11, 29:15).

Матч-відповідь між командами відбудеться 21 жовтня. Гра також пройде на майданчику в румунському Бая-Маре, хоч і буде номінально домашньою для одеситів.

Варто зазначити, що крім «Одеси» на змаганнях після вильоту «Донбаса» зіграв запорізький «Мотор», який здобув перемогу у першій грі. Цей ГК також зіграє свій матч-відповідь у другому кваліфікаційному раунді 21 жовтня.

Матчі цієї стадії заплановані на кінець листопада – початок грудня 2023 року.