Франція втретє в історії стала переможцем жіночого ЧС з гандболу

Збірна Франції з гандболу виграла жіночий чемпіонат світу. У фіналі турніру 2023 року команда здолала Норвегію.

Варто зауважити, що перший тайм матчу пройшов за рівної боротьби. Наприкінці стартової половини зустрічі француженки трохи відірвалися у рахунку, здобувши перевагу у три голи перед перервою.

У середині другого тайму збірна Норвегії скоротила відставання до одного голу. Однак Франція не дозволила суперницям зрівняти рахунок, відновивши перевагу у три м'ячі.

У підсумку француженки зберегли переможний результат і виграли ЧС-2023 – 31:28.

Найрезультативнішою серед спортсменок у фіналі стала Нора Морк із Норвегії, яка відзначилась вісьмома голами. У складі Франції по п'ять м'ячів забили Тамара Горачек і Лена Гранво.

Чемпіонат світу з гандболу-2023 (жінки). Фінал

• Франція — Норвегія 31:28 (20:17).

Нагадаємо, ЧС-2023 пройшов одразу у трьох країнах – Данії, Норвегії та Швеції.

Франція та Норвегія втретє за останні чотири ЧС та вп'яте загалом зустрілись у фіналі. Перевагу мали норвежки — 3:1 за очними зустрічами у вирішальних матчах.