Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Формула-1: ФІА оголосила про схвалення заявки нової команди

Формула-1: ФІА оголосила про схвалення заявки нової команди

Міжнародна автомобільна федерація (ФІА) схвалила заявку команди Andretti Cadillac на включення до складу Формули-1.


Про це йдеться на офіційному сайті ФІА.


«Після завершення комплексного процесу подання заявок для потенційних команд, які бажають брати участь на змагальному рівні в чемпіонаті світу ФІА Формули-1, Міжнародна автомобільна федерація дійшла висновку, що заявка від Andretti Formula Racing LLC має перейти на наступний етап», – сказано у заяві Федерації.


Там додали, що комапанія Andretti Formula Racing LLC була єдиним кандидатом, який відповідає суворим критеріям, встановленим ФІА у всіх істотних відносинах.


Тепер заявку Andrett має розглянути та оцінити FOM (Formula One Manfgement) для врегулювання низки комерційних питань. Це може стати серйозною проблемою,адже обговорювати ці питання компанія буде не лише з Liberty Media, а й з усіма командами пелотону. Майбутні умови комерційних питань повинні влаштовувати як FOM, так і команди.


Зокрема обговорюватиметься тема призових виплат за сезон, оскільки через створення нової команди нинішні учасники серії втратять певну частину своїх виплат – Andretti має компенсувати різницю.


Також додамо, що американська гоночна династія Andretti заручилася підтримкою компанії Cadillac, щоб брати участь у Ф-1 повністю американською командою.


Наразі гарантій, що Формула-1 схвалить розширення чемпіонату на 11-ту команду немає.


Команда Andretti успішно бере участь у чемпіонатах IndiCar та Формули-Е.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg