Ферстаппен здобув перемогу на Гран-прі Монако, другим став Перес

Макс Ферстаппен, чинний чемпіон Формули-1 та лідер сезону, виграв четвертий старт у цьогорічному сезону. Пілот Red Bull став переможцем Гран-прі Монако.

Також топ-3 увійшли Фернандо Алонсо (Red Bull) та Естабан Окон (Alpine).

Перша частина перегонів не відзначилася якимись цікавими подіями, а от за 25 кіл до фінішу розпочався досить сильний дощ. Варто зазначити, що команду Red Bull це не злякало: Ферстаппен, проїхавши кілька кіл по мокрій трасі, спокійно пересів на проміжну гуму.

Алонсо ж, який був другим, не став переходити на проміжну гуму, а замінив шини на сліки і це була помилка. Він був змушений ще раз їхати на піт, повернувшись на трасу у 20 секундах позаду Ферстаппена. Також додамо про повернення на подіум пілота Alpine Естебана Окона.

Найгірше у дощових умовах впоралися пілоти Ferrari, які могли потрапити у топ-5, однак у підсумку фінішували поза нею.

Зазначимо невдалий вікенд Серхіо Переса, який після гонки програє Ферстаппену 39 очок у загальному заліку.