Феєнорд мінімально обіграв Неймеген і став володарем Кубка Нідерландів-2024

У фінальному матчі Кубка Нідерландів 2023/24ФК «Феєнорд» мінімально обіграв «Неймеген» – 1:0.

Поєдинок проходив з перевагою команди з Роттердама. Єдиний гол було забито на 59-й хвилині протистояння – у ворота «Неймегена» забив бразильський нападник Ігор Пайшао.

Пізніше підопічні Арне Слота залишилися вдесятьох – дві жовті картки за дві хвилини отримав вінгер Янкуба Мінте. Проте це не допомогло «Неймегену». Цей фінал став для скромного клубу п’ятим в історії – і всі п’ять НЕК програв.

Кубок Нідерландів. Фінал

• Феєнорд – Неймеген – 1:0 (0:0).

Нагадаємо,  «Феєнорд» виграв Кубок країни в 14-й раз. Попереду за цим показником лише  «Аякс» – 20-кратний володар трофею.

В Ередівізі клуб розмістився на другому місці з 9-очковим відставанням від «ПСВ».  «Неймеген» – на шостому, в одному пункті за  «Аяксом».