Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Евертон позбавлений 10 очок у чемпіонаті Англії: Відома причина

Евертон позбавлений 10 очок у чемпіонаті Англії: Відома причина

Комісія АПЛ оштрафувала ФК «Евертон» за порушення фінансового фейр-плей. У нинішньому розіграші чемпіонату Англії в клубу забрали 10 очок.


Про це йдеться на сайті клубу.


У ФК заявили, що вважають покарання непропорційним та несправедливим. «Евертон» розпочав підготовку до апеляції за рішенням Комісії АПЛ.


Раніше клубу зафіксували фінансові збитки у розмірі 304 млн фунтів за трирічний період за дозволеного кордону 105 млн, встановленого Прем’єр-лігою. Повідомлялося, що Прем’єр-ліга рекомендувала зняти з ліверпульського клубу 12 очок.


У свою чергу, клуб з Ліверпулю наполягає на тому, що він дотримується правил, що винятки, пов’язані з викликаною коронавірусом кризою, повинні позбавити її відповідальності, і збирається «рішуче захищати свою позицію».


У вересні стало відомо, що контрольний пакет акцій «Евертона» був викуплений у попереднього власника, іранського бізнесмена Фархада Моширі, американською холдинговою компанією 777 Partners, в структуру якої входить низка футбольних клубів по всьому світу, включаючи «Дженоа» та «Севілью»


Саме на період правління Моширі з лютого 2016-го припали фінансові проблеми клубу. Протягом щонайменше п’яти років поспіль клуб заявляв про серйозні фінансові збитки.


Після зняття 10 очок «Евертон» спустився на передостаннє місце в АПЛ із чотирма пунктами у заліку. У наступному турі команда українця Віталія Миколенка прийматиме «Манчестер Юнайтед» 26 листопада.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg