Дніпро-1 вилетів з Ліги чемпіонів після нічиєї з Панатінаїкосом

Матч-відповідь другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів між СК «Дніпро-1» та грецьким «Панатінаїкосом» завершився нічиєю 2:2.

На 15-й хвилині зустрічі грецький клуб вийшов вперед зусиллями Андража Шпорара, який скористався помилкою воротаря Євгена Волинця. Віце-чемпіон України швидко відігрався завдяки сольному проходу Артема Довбика.

Перед перервою Довбик відзначився ще раз, але взяття воріт скасували через гру рукою Домінго Бланко. На початку другого тайму діняпряни все ж таки вийшли вперед – Едуард Сарапій замкнув подачу Дениса Мірошніченка з кутового.

На 70-й хвилині суперники українців відігралися – дубль зробив Шпорар. Через п’ять хвилин «Дніпро-1» залишився в меншості – червону картку отримав Володимир Танчик, який вийшов на заміну. Більше команди м’ячів не забивали.

Ліга чемпіонів. Кваліфікація, другий раунд. Матч-відповідь

• Панатінаїкос (Греція) – СК Дніпро-1 (Україна) – 2:2 (1:1).

Нагадаємо, перший поєдинок протистояння завершився перемогою грецького клубу 3:1. Таким чином, «Панатінаїкос» вийшов в 3-й раунд кваліфікації ЛЧ, де зіграє з «Марселем» Руслана Маліновського.

«Дніпро-1» продовжить виступ у Лізі Європи. У третьому кваліфікаційному раунді команда Олександра Кучера зіграє з празькою «Славією».