Чумаченко та Ляхова здобули медалі на турнірі в Чехії

Дві українські легкоатлетки Юлія Чумаченко та Ольга Ляхова здобули «золоту» та «бронзову» на турнірі у Кладно (Чехія).

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Ці змагання проходили в рамках Всесвітнього легкоатлетичного континентального турніру. Старт у Кладно пройшов в рамках третього, «бронзового» рівня, де чоловіки та жінки змагались у 19-ти категоріях. Українки представляли країну в двох з них: стрибках у висоту та бігу на 800 м.

Учасницею змагань у стрибках у висоту від «синьо-жовтих» стала Юлія Чумаченко. Вона посіла перше місце, з першої спроби взявши висоту в 1.87 м. Найближча переслідувачка з Казахстану зупинилась на позначці в 1.84 м. Від подальшої участі в змаганнях Чумаченко відмовилась, відтак здобула «золото» з результатом 1.87 м.

Стрибки у висоту – жінки. Результати

1. Юлія Чумаченко (Україна) – 1.87 м
  2. Крістіна Овчіннікова (Казахстан) – 1.84 м
  3. Урте Байкштите (Литва) – 1.81 м.

Ляхова на змаганнях проводила другий старт у сезоні. Вперше у 2024-му українка бігла дистанцію у французькому Монтереї, де показала десятий час в загальному підсумку – 2:05.18. На другому старті сезону бігунка покращила свій результат на 1.99 секунди. У підсумку забігу наша спортсменка посіла третє місце, поступившись лише представницям Фінляндії та Великої Британії.