ЧС з водних видів спорту: Збірна України з артистичного плавання завоювала бронзу

Збірна України з артистичного плавання завершила чемпіонат світу-2023, який проходив у Фукуоці (Японія), на третьому місці.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Перші два виступи українців завершилися для українок сьомим місцем в акробатичній групі та 11-м – у технічній програмі.

Наступною дисципліною, в якій Україна претендувала на медалі ЧС-2023 з водних видів спорту, стало змагання у довільній програмі, у фінал якої українки пройшли з четвертого місця.

У фіналі змагань акробатичних груп наша збірна виступили у складі з восьми спортсменок: Марина та Владислава Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар'я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна та Валерія Тищенко.