Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

ЧС-2023 з боротьби: UWW допустили до змагань більше 200 «нейтральних» росіян

ЧС-2023 з боротьби: UWW допустили до змагань більше 200 «нейтральних» росіян

Керівна світова організація з боротьби, United World Wrestling, допустила до чемпіонату світу-2023 понад 200 росіян та білорусів.


Про це повідомляється на її офіційному сайті.


Повідомляється про отримання організацією 235 заявок на «нейтральну» участь. До цього числа увійшли як безпосередньо спортсмени, так і члени персоналу.


Керівна організація провела ретельний процес перевірки потенційних учасників, у ході якої проаналізували персональні дані та соціальні мережі спортсменів з РФ та РБ. За підсумками перевірки відмову отримали 26 людей – через активну підтримку вторгнення або зв'язки з державними структурами.


Відтак 209 росіян та білорусів пройшли перевірку та зможуть взяти безпосередню участь у чемпіонаті світу, який розпочнеться 16 вересня у Белграді (Сербія).


Нагадаємо, ЧС-2023 мав приймати Красноярськ (РФ), але черезі повномасштабну війну проти України змагання перенесли до Белграда. Росіяни залишаються поза світовою першістю з 2021 року – восени минулого року їх повністю відсторонили від змагань через вторгнення РФ.


На початку квітня UWW затвердили повернення російських та білоруських спортсменів на міжнародні змагання. Їм дозволили змагатися на умовах нейтралітету, за відсутності зв'язків зі збройними силами своїх країн та активної підтримки російського вторгнення до України.


Варто також додати, що цей ЧС-2023 є одним з кваліфікаційних стартів на Олімпіаду-2024. Всього на турнірі розіграють 90 олімпійських ліцензій з вільної, греко-римської та жіночої боротьби.


Україна зможе бути представлена на турнірі, попри присутність таких учасників. 

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg