ЧС-2022: Португалія та Марокко пройшли до чвертьфіналу Мундіалю

У Катарі завершилися матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2022 року. Наразі відомі всі збірні, які пройшли до чвертьфіналу мундіалю. Останню пару склали Марокко та Португалія.

Так, 6 грудня збірна Марокко у серії пенальті здолала іспанців 3:0 (0:0 за підсумками основного часу). Свої удари змогли реалізувати Сабірі Зієш та Хакімі. Іспанія ж не змогла відзначитися у серії пенальті.

Голкіпер марокканців Яссін Буну повторив рекорд українця Олександра Шовковського, не пропустивши жодного м'яча у післяматчевій серії пенальті. Українському воротарю вдалося зробити це у матчі зі Швейцарією на чемпіонаті світу-2006.

Суперниками Марокко у чвертьфіналі стане Португалія, котра розгромно обіграла швейцарців — 6:1.

Авторами голів серед піренейців стали Гонсалу Рамош, який оформив хет-трик на 17-й, 51-й та 67-й хвилинах, Пепе (33), Рафаель Геррейро (55) та Рафаел Леау (90+2). У складі швейцарців у ворота поцілив лише Мануель Аканджі (58).

Матч Марокко – Португалія відбудеться 10 грудня. 18 грудня завершиться ЧС.