Чвертьфінал Євро-2020: Італія обійшла Бельгію

Щойно закінчився матч в Мюнхені, на якому Італія обіграла Бельгію 2:1 в ¼ фіналу чемпіонату Європи-2020. Таким чином, Італія вийшла в півфінал, а Бельгія залишає чемпіонат.

На 31-й хвилині Італія повела завдяки футболісту Ніколо Барелла. Потім в кінці першого тайму Лоренцо Інсіньє з-за меж штрафмайданчика забив другий гол.

Бельгія спробувала відігратися за рахунок Ромелу Лукаку, який реалізував пенальті.

Другий тайм обійшовся без голів.

6 липня пройде півфінал, в ході якого Італія зіграє з Іспанією, яка сьогодні обійшла Швейцарію після серії пенальті.

Два інших півфіналіста Євро-2020 визначаться ввечері 3 липня в матчах Чехія – Данія (о 19:00 за київським часом) і Україна – Англія (о 22:00).