Чемпіонат Іспанії: Реал на виїзді обіграв Гетафе

У перенесеному матчі 20-го туру Ла Ліги «Реал» на виїзді обіграв «Гетафе» – 2:0.

Автором обох голів команди Карло Анчелотті став нападник Хоселу, який відзначився на початку кожного з таймів (14-та та 56-а хвилини). Спочатку він замкнув головою подачу Лукаса Васкеса, а потім точно пробив низом із центру штрафного майданчика.

Український голкіпер мадридців Андрій Лунін зіграв свій 14-й матч у сезоні і вшосте йому вдалося зберегти ворота своєї команди.

Ла Ліга. 20-й тур

• Гетафе – Реал – 0:2 (0:1)

Наразі «Реал», набравши 57 очок, повернув собі перше місце у Прімері. «Жирона» українців Віктора Циганкова та Артема Довбика відстає від нього на два пункти.

У наступному турі, 4 лютого, команда Луніна проведе домашнє дербі проти «Атлетіко».