Чемпіонат Англії: Арсенал на виїзді обіграв Ноттінгем Форест

«Арсенал» у матчі 22-го туру чемпіонату Англії у гостях обіграв «Ноттінгем Форест». Зустріч завершилася з рахунком 2:1.

Перший тайм поєдинку пройшов без голів. «Каноніри» володіли ініціативою, але довго не могли реалізувати свою перевагу. Вінгер «Арсенала» Бакайо Сака упустив гарний момент, а нападник Габріел Жезус влучив у штангу.

Проте на 65-й бразилець таки зумів відзначитися після асиста українця Олександра Зінченка, який вдало вкинув аут. Ще за кілька хвилин свій гол забив Сака. Наприкінці зустрічі господарі відіграли один м’яч зусиллями Тайво Авоньї.

Зазначимо, що український захисник «Арсеналу» вийшов у стартовому складі своєї команди та був замінений у компенсований час.

Чемпіонат Англії, 22-й тур

• Ноттінгем Форест – Арсенал – 1:2 (0:0).

«Арсенал» набрав 46 очків і наразі посідає друге місце у турнірній таблиці АПЛ. «Ноттінгем Форест» знаходиться на 16-й позиції.

У наступному турі чемпіонату Англії «Арсенал» зіграє проти «Ліверпуля», а «Ноттінґем Форест» гратиме з «Борнмутом».