«Челсі» взяв гору над «Ренном» і зіграє в плей-офф Ліги чемпіонів

«Аристократів» виручив Олів'є Жиру

В Ренні на стадіоні «Роазон Парк» завершився матч 4-го туру групового етапу Ліги чемпіонів УЄФА. «Ренн» на своєму полі поступився «Челсі» - 1:2.

На 22-й хвилині матчу рахунок відкрив Каллум Хадсон-Одоїі, йому асистував Мейсон Маунт. Господарі відігралися на 85-й хвилині зусиллями Сірку Гірассі. Однак в компенсований час Олів'є Жиру приніс гостям перемогу.

«Челсі» набрав 10 очок і лідирує в групі E. Лондонці достроково гарантували собі путівку до плей-офф турніру. Друге місце в турнірній таблиці займає «Севілья» (10). Іспанський клуб також кваліфікувався в плей-офф. «Краснодар» (1) - на 3-му місці. «Ренн» (1) замикає турнірну таблицю.