Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Чеферін: росія не гратиме у турнірах УЄФА до кінця війни

Чеферін: росія не гратиме у турнірах УЄФА до кінця війни

Президент УЄФА Олександр Чеферін чітко заявив, що до кінця війни жодна команда з рф не зможе зіграти у будь-яких змаганнях під егідою УЄФА. Це стосується клубів та збірних всіх вікових груп. Питання участі команд країни-терориста іноді спливають в пресі, але вони марні і ніяк не впливають на офіційну позицію УЄФА.

Чеферін також згадав контракт з газпромом, який був перерваний з тих самих причин. Італієць визнав неприпустимою будь-яку рекламу на футбольних аренах організації, якою одноосібно керує терорист, по якому прийнято рішення про арешт. 

В УЄФА черговий раз підтвердили, що всі клуби з Криму не мають права виступати в офіційних турнірах рфс. Хоча такі команди як ялта та севастополь отримали право грати у другій лізі рф. Ще два клуби – океан та таврія подали заявки на участь у чемпіонаті рф. У  цьому сенсі виникає питання про виключення рфс з УЄФА. 

Нагадаємо, що з 2014 року півострів Крим є особливою футбольною зоною, де заборонені офіційні ігри команд під егідою УЄФА. Оскільки ця  територія є окупованою, то і проведення футбольних  змагань на міжнародному офіційному рівні неможливі. Такі ж рішення прийняті і для всієї території рашкостану.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg