Букмекери оцінили шанси Дніпро-1 та Шахтаря у матчах плей-оф єврокубків
23 лютого у Лізі Конференцій УЄФА та Лізі Європи відбудуться стикові поєдинки у відповідь стадії плей-офф сезону-2022/23.
Так, в рамках ЛК «Дніпро-1» у Кошице (Словаччина) о 19:45 за київським часом спробує взяти реванш у кіпрського АЕКа за виїзну поразку у Ларнаці (0:1).
Фаворитами букмекерів у цьому матчі є українці. Успіх яких оцінили у коефіцієнт 2.23, а можливість перемоги АЕК — у 3.45. За нічию — 3.20.
У матчі плей-оф Ліги Європи донецький «Шахтар» на французький арені «Роажон о 22:00 зіграє з «Ренном». У попередньому матчі «гірники» обіграли суперника з рахунком 2:1.
Серед цієї пари букмекери надають перевагу французам — коефіцієнт 1.67. Тоді як перемогу донеччан оцінили у 5.20, а нічию — у 4.10.
Зазначимо, переможці протистоянь за сумою двох матчів вийдуть до 1/8 фіналу єврокубків.