Бостон без Михайлюка здолав Даллас у другому матчі фіналу НБА

В ніч на 10 червня «Бостон Селтікс» у другому матчі фінальної серії Національної баскетбольної асоціації (НБА) на своєму майданчику обіграв «Даллас Маверікс» – 105:98.

Гості заволоділи незначною перевагою зі старту поєдинку, але у другій чверті бостонці зуміли вирватися вперед. Далі «Селтікс» поступово наростили перевагу до максимальних +14 очок і довели зустріч до перемоги.

У лавах «Бостона» варто відзначити Дрю Голідей і Джейлен Браун, які набрали на двох 47 очок. Українець Святослав Михайлюк на майданчик не виходив. Зазначимо, що у першому матчі фіналу він набрав два очки за майже три хвилини ігрового часу.

У складі «Маверікс» на цьому протистоянні Лука Дончич став автором трипл-дабла, але це не допомогло техасцям уникнути поразки.

НБА. Плей-оф. Фінал

• Бостон Селтікс – Даллас Маверікс – 105:98 (25:28, 29:23, 29:23, 22:24)

Рахунок у серії 2:0.

Наступні два поєдинки команди проведуть у Далласі. Третій матч фінальної серії НБА відбудеться у ніч проти 13 червня.