Боруссія Д вдруге обіграла ПСЖ та пробилася у фінал Ліги чемпіонів

Відбувся матч-відповідь1/2 фіналу Ліги чемпіонів-2023/24 між «Боруссією Дортмунд» та «Парі Сен-Жермен», де парижани вдома зазнали поразки від німецької команди – 1:0. Таким чином, дортмундці вийшли у фінал турніру.

Підопічні Луїса Енріке володіли перевагою, проте втілити її так і не змогли. «Боруссії» вдалося забити на початку другого тайму, зусиллями Матса Гуммельса (50-а хвилина). Після цього гості втримали переможний рахунок до кінця зустрічі.

Ліга чемпіонів. Півфінал. Матч-відповідь

• ПСЖ – Боруссія Д – 0:1 (0:0).

Нагадаємо, у першій зустрічі дортмундці також перемогли з рахунком 1:0. Тоді єдиний гол у команди був на рахунку Нікласа Фюллькруга.

Сьогодні, 8 травня, визначиться другий фіналіст ЛЧ у матчі «Реал Мадрид» – «Баварія». Фінал відбудеться 1 червня у Лондоні.