Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Великий у Києві: Буде розіграно вакантні пояси чемпіона України та чемпіона WBC Ukraine

Великий у Києві: Буде розіграно вакантні пояси чемпіона України та чемпіона WBC Ukraine

7 жовтня у виставковому центрі АCCO ІNTERNATIONAL у Києві відбудеться Благодійний вечір імені легенди українського та світового боксу – заслуженого тренера України та президента Національної ліги професійного боксу України Михайла Зав’ялова.


Відомо, що цього вечора у столиці відбудуться бої серед аматорів та професіоналів, серед яких – два рейтингові бої, та поєдинок за вакантні пояси чемпіона України та чемпіона WBC Ukraine. Їх розіграють відомі українські боксери – Сергій Радченко (9-4) та Дмитро Сергута (8-3). 


Рейтингові бої проведуть Станіслав Скороход (20-3), який зустрінеться в ринзі з Євгеном Кондратенком (5-17) та Владислав Танцюра (3-12) з Романом Науменком (6-1-1).


Крім того, в андеркарті пройдуть бої: Куненко Іван – Дагли Алі, Власюк Максим – Руденко Андрій, Свинобой Михайло – Салівон Ян, Мірошниченко Владислав – Лупенко Євген, Івков Олександр – Чайка Владислав, Магамєдов Олександр – Мічковський Павло, Кушнір Володимир – Ігнатюк Михайло.


Також під час вечору боксу пройде благодійний аукціон. Його мета – збір коштів на допомогу зведеному воєнізованому підрозділу патрульної поліції ім.Нестора Махно та допомогу Ударній роті БПАК «Бойові Хрущі», а також допомога тренерам бійцівського клубу SPARTABOX, що служать у лавах Збройних Сил України.


Серед представлених лотів: цінні артефакти з музею Михайла Зав‘ялова, а також пам’ятні сувеніри із особистими автографами Валерія Залужного та Кирила Буданова.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg