Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Бій Усика проти Фʼюрі не відбудеться 23 грудня – промоутер Хрговича

Бій Усика проти Фʼюрі не відбудеться 23 грудня – промоутер Хрговича

Поєдинок за звання абсолютного чемпіона світу між британцем Тайсоном Ф’юрі та українцем Олександром Усиком не відбудеться 23 грудня.


Про це заявив Калле Зауерланд, промоутер обов’язкового претендента на титул IBF у надважкій вазі Філіпа Хрговича, передає Fightnews.info.


Він наголосив, що очікуваного бою у грудні 2023 року не буде.


«Давайте не помилятися з цього приводу. Вони не поб’ються в грудні. На даний момент Тайсон – король замку. У нього свій шлях, і через це ми страждаємо в ситуації з Хрговичем. Тайсону начхати на всіх інших, тому що він зробив те, що мав, щоб дістатися туди, де він перебуває зараз. Я це розумію.


Він поб’ється проти Нганну, заробить купу грошей, а потім святкуватиме кілька тижнів. Це те, що робить Тайсон. Потім розпочнуться різдвяні свята. <...> Тайсон завжди проводить великий тренувальний табір», – підкреслив представник Хрговича.


На думку Калле, поєдинок Олександра проти Тайсона буде у наступному році.


Нагадаємо, контракт на бій Усик – Фʼюрі було підписано наприкінці вересня. Попередні дати поєдинку – 23 грудня або січень 2024 року. Точну дату оголосять після бою «Циганського короля» з Френсісом Нганну.


Переможець цього бою буде зобов’язаний провести захист IBF без будь-яких проміжних поєдинків.

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg