Блашко не братиме участі у третьому етапі Кубка IBU: що про це відомо

Українська біатлоністка Дарʼя Блашко до кінця 2023 року не зможе допомогти нашій збірній.

Про це повідомила сама спортсменка, повідомляє Суспільне Спорт

Відомо, що перед стартом сезону 27-річна українка прихворіла, але розпочала сезон на Кубку світу, де провела дві гонки. Після цього її відправили на Кубок IBU – Дар'я стартувала в першій гонці на другому етапі, але на старт другого спринту не вийшла. У заявці на спринт уже в рамках третього етапу Дар'ї Блашко немає.

За словами Блашко, у неї виникли проблеми зі здоров'ям під час перебування в Швеції, а на етапі Кубка IBU в Ідре у неї розпочався кашель. Саме через це вона не вийшла на старт другого спринту в Ідре, а етап в Шушені взагалі пропустить.

Дарʼя розраховує взяти участь у чемпіонаті України, який триватиме з 20 по 24 грудня в Сянках на Львівщині.

Через відсутність Блашко, на третьому етапі Кубка IBU, жіночу збірну України представлятимуть лише чотири біатлоністки – Любов Кип'яченкова, Юлія Городна, Ксенія Приходько та Олена Білосюк. Остання проведе свої перші старти у сезоні.

Нагадаємо, у сезоні 2023/24 на КС українка посіла 78-е місце в спринті і стала останньою на своєму етапі в естафеті (обидва старти – Естерсунд). На Кубку IBU Блашко зайняла 56-е місце в спринті (Ідре).