Біатлон: Україна здобула 12 медалей на Балтійських іграх-2024

У латвійському Цесісі пройшли Балтійські ігри – міжнародні змагання з біатлону та лижних перегонів серед військових. Збірна України, яка також брала у них участь, виборола 12 медалей.

Крім синьо-жовтих на змаганнях виступили представники Латвії, Литви, Естонії та Швеції.

Наша команда на Балтійських іграх-2024 була представлена у змаганнях біатлоністів у спринті та естафеті, а також лижних гонках. Серед учасників турніру був Денис Насико, який потрапив до складу збірної на прийдешній чемпіонат світу з біатлону.

Так, за підсумками турніру, Україна здобула чотири золоті медалі у особистих змаганнях та одну – в команді. Крім цього, українці вибороли п'ять срібних та бронзову нагороду.

Єдину нагороду найвищого гатунку у Цесісі українці здобули у змішаній естафеті, де до складу збірної входили представники лижних перегонів та біатлоністи. У цій гонці Україна здобула дві медалі – «золото» та «срібло».