Бонус
uk language logoУкр
  • ru language logoРосійська
  • uk language logoУкраїнськаcheck icon

Біатлон: Чотири українки пройшли у залікові топ-40 першої індивідуальної гонки Кубка IBU

Біатлон: Чотири українки пройшли у залікові топ-40 першої індивідуальної гонки Кубка IBU

У Контіолахті (Фінляндія) розпочався новий сезон Кубка IBU з біатлону. Перший етап відкривала індивідуальна гонка серед жінок.


Про це повідомляє Суспільне Спорт.


Від України було заявлено чотири спортсменки – Олександра Меркушина, Юлія Городна, Олена Городна та Ксенія Приходько.


Меркушина фінішувала першою з українок, яка заробила чотири штрафні хвилини, не закривши одразу три мішені на двох «лежаках». Попри найкращу швидкострільність у гонці (1:41.6 хвилини), хиби дозволили Олександрі фінішувати лише наприкінці залікової зони – 39-те місце місце з відставанням у понад 6 хвилин від лідерки.


Єдиною українкою у підсумковому топ-30 стала Олена Городна. З трьома хвилинами штрафу вона посіла 29-те місце, програвши переможниці більше 5 хвилин.


Найкращу стрільбу продемонструвала Приходько – 19 закритих мішеней з 20. Єдиної помилки біатлоністка припустилася на останній мішені четвертого вогневого рубежу, але втратила значний час ходом і посіла 40-ве місце.


Юлія Городна показала п'ятий найкращий час на вогневих рубежах (1:55.7 хвилини), але припустилася трьох помилок, зокрема двох – на заключній стрільбі стоячи.


Переможницею першої гонки сезону стала 21-річна француженка Жанна Рішар. З єдиною хибою вона здобула свою першу перемогу на Кубку IBU, вигравши секунду в норвежки Марен Кіркейде.


30 листопада відбудеться наступний старт Кубка IBU індивідуальна гонку серед чоловіків (20 км).

Підпишіться, щоб першими дізнаватися про свіжі новини в світі спорту і гемблинга

home subscribe bg