Бенфіка зіграла внічию з Рейнджерс у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи

Португальський ФК «Бенфіка» у першому поєдинку 1/8 фіналу Ліги Європи на своєму полі зіграла внічию з шотландським «Рейнджерс» – 2:2.

Вже на 7-й хвилині поєдинку шотландська команда повела у рахунку зусиллями Тома Лоуренса. Наприкінці першого тайму «орлам» вдалося відігратися завдяки пенальті, реалізованому Анхелем Ді Марією. Та за три хвилини Дюжон Стерлінг повернув перевагу гостям.

У середині другої половини зустрічі «Бенфіка» зробила рахунок рівним: автогол оформив захисник Коннор Голдсон. Більше голів команди не забивали.

Варто зазначити, що український голкіпер португальців Анатолій Трубін провів 36-й матч за клуб. Голкіпер пропустив 36 м’ячів у складі «Бенфіки», у 13 поєдинках українець відстояв «на нуль».

Ліга Європи. 1/8 фіналу. Перший матч

• Бенфіка – Рейнджерс – 2:2 (1:2).

Матч-відповідь між «Бенфікою» і «Рейнджерс» пройде в Шотландії 14 березня. Початок – о 19:45 за київським часом.