Баварія та Мілан пробилися до чвертьфіналу Ліги чемпіонів УЄФА

У Лізі чемпіонів УЄФА пройшли ще два матчі у відповідь 1/8 фіналу, у результаті яких визначилися ще два чвертьфіналісти турніру.

Одним із чвертьфіналістів стала німецька «Баварія», яка у Мюнхені на «Альянс Арені» перемогла французький «Парі Сен-Жермен» з рахунком 2:0. Успіх команді Юлія Нагельсманна принесли голи форвардів Максіма Чупо-Мотінга (61-а хвилина) та Сержа Гнабрі (89).

Зазначимо, що аргентинець Ліонель Мессі у складі «ПСЖ» весь матч провів на полі. У першій грі у Парижі «Баварія» також перемогла «ПСЖ» (1:0).

Ще одною командою, яка потрапила до чвертьфіналу турніру, став італійський «Мілан». Матч у відповідь проти англійського «Тоттенгему» на стадіоні у Лондоні завершився внічию – 0:0. Попередня зустріч італійціва на «Сан-Сіро» у Мілані закінчилася мінімальною перемогою італійців – 1:0.

Раніше стали відомі перші чвертьфіналісти ЛЧ – португальська «Бенфіка» та англійський «Челсі».

Ще чотири матчі у відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройдуть 14 березня та 15 березня.

Жеребкування 1/4 та 1/2 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА відбудеться 17 березня.