«Атлетік» Більбао вийшов у фінал Кубка Іспанії

У повторному матчі 1/2 фіналу Кубка Іспанії «Атлетік» Більбао обіграв мадридський «Атлетіко» 3:0 і вийшов у фінал. В першій грі баски також виявилися сильнішими 1:0.

Після перемоги в Мадриді фаворитом півфінального протистояння вважався Більбао. Так, грати на стадіоні «Сан-Момес» складно всім. Виграти на рідній арені «Атлетіка» вдається одиницям. Тому нікого не здивував потужний старт господарів. Вже в першому таймі брати Вільямси забили по голу. За рахунку 2:0 футболісти «Атлетіка» не думали переходити в захист. Вони продовжували атакувати і забили ще один гол. Гурусета відзначився на 61 хвилині і встановив остаточний рахунок 3:0.

Атлетіко на вразив в атаці, а також слабко діяв у захисті. Відсутність травмованих Грізмана та Вітоло не може бути виправданням такій грі мадридців. Можливо, вони  бережуть сили на матчі Ліги чемпіонів та на фініш Ла Ліги. У будь-якому випадку, перемога Більбао є закономірною.

Кубок Іспанії. 1/2 фіналу. Другий матч.

«Атлетік» – «Атлетіко» – 3:0 (2:0). Голи: І. Вільямс, 13, Н. Вільямс, 42, Гурусета, 61