Артистичне плавання: Україна здобула друге «золото» на етапі КС у Монпельє

Збірна України здобула вже третю нагороду на етапі Кубка світу з артистичного плавання у Монпельє (Франція). Наша команда посіла перше місце у змаганнях в акробатичній програмі.

Про це повідомляє Суспільне Спорт.

Українки здобули «золото» та «срібло» у технічній та довільній програмах відповідно, вивівши нашу країну до проміжного топ-4 медального заліку.

Зазначимо, що до складу команди увійшли Марта Фєдіна, Марина і Владислава Алексіїви, Вероніка Гришко, Софія Мацієвська, Дарія Мошинська, Ангеліна Овчиннікова та Валерія Тищенко.

Українки виступали у Франції третіми, після команд США та Чилі. Та після своєї програми вийшли на проміжне перше місце, отримавши оцінку в 260.275 бала.

Покращити результат українок у наступному виступі не вдалося Китаю — 247.0583 бала. Цей показник став третім та поступився стартовому виступу США, який судді оцінили у 252 бали.

Україна вдруге поспіль виграла етап КС в акробатиці. У порівнянні з першим стартом українки набрали на 16 очок більше. Прогрес за результатами показали також інші збірні: США, наприклад, покращили свою суму балів на 48.

Кубок світу. Монпельє (Франція). Акробатична група

• Україна — 260.2750 бала
  • США — 252.0000
  • Китай — 247.0583.

Медалі України на етапі Кубка світу в Монпельє

• «Золото»: Марина та Владислава Алексіїви (довільна програма), команда (акробатична група)
  • «Срібло»: Марта Фєдіна (технічна програма).

Друге «золото» дозволило Україні закінчити турнір у топ-3 загального медального заліку. Першою стала команда Японії.

Медальний залік:

• Японія — 4 золоті медалі + 4 срібні + 0 бронзових
  • Китай — 3 + 1 + 0
  • Україна — 2 + 1 + 0.

Нагадаємо, третій етап Кубка світу 13-15 травня прийматиме єгипетський Сома-Бей. Він стане заключним перед суперфіналом сезону в іспанському Ов'єдо у червні.