АПЛ: Евертон зазнав поразки від Ман Сіті

«Евертон» на своєму полі у поєдинку 19-го туру англійської Прем’єр-ліги поступився «Манчестер Сіті» – 1:3.

Перший тайм залишився за господарями. На 29-й хвилині у їхньому складі відзначився Джек Харрісон.

Однак після перерви «Евертону» не вдалось утримати переможний рахунок – на 53-й хвилині Філ Фоден поновив паритет на табло. Через 11 хвилин Хуліан Альварес реалізував пенальті та вивів «Ман Сіті» вперед. Наприкінці зустрічі Бернарду Сілву забив третій м’яч гостей.

Український захисник Евертона Віталій Міколенко вийшов у старті команди та провів на полі весь поєдинок.

АПЛ. 19-й тур

• Евертон – Манчестер Сіті – 1:3 (1:0).

Нагадаємо, «Евертон» із 16 очками залишився на 17-й позиції в АПЛ. «Манчестер Сіті» набрав 37 очок та піднявся на четверте місце.

30 грудня «Евертон» на виїзді зіграє з Вулвергемптоном», а «Манчестер Сіті» прийме «Шеффілд Юнайтед».