Англія стала другим фіналістом Євро-2020

Збірна Англії в додатковий час виграла у збірної Данії (2:1) в півфіналі Євро-2020.

У першому таймі команди обмінялися голами: на 30-й хвилині першими забили данці (гол авторства Міккеля Дамсгора). Менш ніж через 10 хвилин Сімон К'єр забив м'яч у ворота Данії після пробиття Букайо Сака.

У другому таймі команди не змогли визначити переможця і вийшли в екстра-тайми. В кінці першої 15-хвилинки Йоаким Меле збив Рахіма Стерлінга в штрафному майданчику, був призначений 11-метровий удар. Його пробивав Гаррі Кейн, який спочатку не зміг переграти голкіпера Шмайхеля, але зміг швидко добити і принести своїй збірній переможний гол.