Аль-Іттіхад завдав поразки Окленд Сіті у матчі клубного ЧС-2023

У стартовому матчі клубного чемпіонату світу-2023 саудівський ФК «Аль-Іттіхад» розгромно обіграв новозеландський «Окленд Сіті» – 3:0.

Від початку поєдинку сили були нерівні. Майже півгодини «Окленд» тримався, проте за на 29-й хвилині «Аль-Іттіхад» забив. Рахунок відкрив бразильський форвард Ромаріньо. Після нього відзначилися французи Нголо Канте (34-та хвилина) та Карім Бензема (40-а).

У другому таймі саудівська команда рішуче припинила усі нечисленні спроби гостей шукати щастя біля чужих воріт.

Клубний чемпіонат світу-2023. 1/8 фіналу

• Аль-Іттіхад – Окленд Сіті – 3:0.

Здобувши цю перемогу, чемпіон Саудівської Аравії вийшов у чвертьфінал, де зіграє з єгипетським «Аль-Ахлі». У другому поєдинку цієї стадії зіграють мексиканський «Леон» та японська «Урава Ред Даймондс». Матчі відбудуться 15 грудня.

У півфіналі до переможців попередніх раундів приєднаються бразильський «Флуміненс»е та англійський «Манчестер Сіті». Зустрічі 1/2 фіналу відбудуться 18 грудня. Фінал та матч за третє місце пройдуть 22 грудня.