Реал зіграв внічию з Мальоркою у матчі чемпіонату Іспанії

Реал Мадрид у матчі першого туру чемпіонату Іспанії на виїзді внічию зіграв з Мальоркою – 1:1.

Рахунок у першому таймі зустрічі відкрили «бланкос» – після передачі Вінісіуса Жуніора зміг відзначитися Родріго. Після перерви господарі відігралися зусиллями Ведата Мурікі. До кінця зустрічі чинний чемпіон Ла Ліги не зумів забити переможний гол.

У компенсований час мадридці залишилися в меншості, коли Ферлан Менді отримав пряму червону картку.

Зауважимо, український голкіпер Реала Андрій Лунін потрапив до заявки на цю гру, але просидів у запасі весь матч.

Чемпіонат Іспанії. Перший тур

• Мальорка – Реал – 1:1 (0:1).

У наступному турі чемпіонату Іспанії Реал зіграє проти Вальядоліда, а Мальорка – проти Осасуни.