Шахтар розпочав продаж квитків на матч з Ренном: яка вартість

Донецький «Шахтар» розпочав продаж квитків на домашній матч 1/16 фіналу Ліги Європи з французьким «Ренном». Придбати їх можна на офіційному сайті клубу.
Вартість квитків на матч Шахтар — Ренн
Відомо, що для власників сезонних абонементів польської «Легії» та вболівальників, які купували цього сезону пакети на матчі Ліги чемпіонів, встановлено знижку 20%.
Скидки також діють для дітей та пенсіонерів. Люди, які мають першу групу інвалідності, можуть подивитись матч безкоштовно.
Звичайні квитки продаються в діапазоні від 50 до 150 злотих (приблизно від 400 до 1200 грн). VIP-місця розподілено від 500 до 1500 злотих (від 4000 до 12 000 грн).
Нагадаємо, поєдинок донеччан із «Ренном» відбудеться 16 лютого у Варшаві на Стадіоні Війська Польського о 18:45 за місцевою годиною (19:45 за Києвом).
Відповідь у Франції пройде 23 лютого.