Реал здобув перемогу над Бетісом завдяки дублю Мбаппе

У заключному матчі 4-го туру Прімери Реал Мадрид на «Сантьяго Барнабеу» обіграв Бетіс з рахунком 2:0.

Зауважимо, що у першому таймі суперники завдали по воротах один одного 15 ударів (Реал – 10, Бетіс – 5), однак жоден з ударів не був вдалим.

«Бланкос» вдалося вирватися вперед в середині другої половини протистояння – Кіліан Мбаппе скористався ефектною передачею Федеріко Вальверде та забив свій дебютний гол у чемпіонаті Іспанії. За 8 хвилин він оформив дубль, реалізувавши пенальті. Бетіс попри всі не зміг влучити у ворота Тібо Куртуа.

Український воротар мадридців Андрій Лунін весь матч провів на лаві запасних. Зауважимо, що голкіпер поки не отримував ігрового часу у сезоні-2024/25.

Прімера. 4-й тур

• Реал Мадрид – Бетіс – 2:0 (0:0).

Наразі Реал піднявся на друге місце у Прімері, відстаючи від Барселони на чотири очки. Бетіс, який нещодавно обіграв Кривбас у кваліфікації Ліги конференцій, займає 17-ту позицію в чемпіонаті Іспанії.

14 вересня Реал на виїзді зіграє проти Реал Сосьєдад, а Бетіс прийме Леганес 13 вересня.