Милан победил Ренн в первом матче плей-офф Лиги Европы
Італійський ФК «Мілан» на своєму полі впевнено розібрався з французьким «Ренном» у першому матчі плей-оф Ліги Європи. Зустріч завершилася з рахунком 3:0.
Весь поєдинок італійці володіли перевагою. До перерви голом відзначився центральний захисник «россонері» Рубен Лофтус-Чік (32-га хвилина).
На стартовому відрізку другого тайму команда Стефано Піолі закрила інтригу, забивши у ворота суперника ще двічі – спочатку це зробив Лофтус-Чік (48-а хвилина), а за кілька хвилин рахунок зібльшив Рафаель Леау (53-я хвилина).
Ліга Європи. Плей-оф. Перший матч
- Мілан – Ренн – 3:0 (1:0).
Таким чином, «Ренн» виявився близьким до того, щоб другий рік поспіль вилетіти на стадії стикових поєдинків плей-офф – минулого сезону кривдником французів став донецький «Шахтар».
Матч-відповідь між «Ренном» та «Міланом» відбудеться 22 лютого.