Кривбас поступився Бетісу і вибув з єврокубків

Кривбас зазнав поразки від Реал Бетіс у  матчі-відповіді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій, який відбувся на «Беніто Вільямарін».

Рахунок зустрічі було відкрито наприкінці першого тайму – у період з 40-ї по 43-ю хвилини іспанці провели три атаки, кожна з яких завершилася голом. Результативними ударами відзначилися Аітор Руїбаль і Абде Еззальзулі, який оформив дубль.

Після перерви команда Мануеля Пелігріні дозволили криворіжцям поатакувати, але це не призвело до жодних результатів.

Ліга конференцій. Плей-оф кваліфікації. Матч-відповідь

• Бетіс – Кривбас – 3:0 (3:0).

Так, за сумою двох зустрічей, Кривбас програв із загальним рахунком 0:5 і пустив Бетіс в основну частину Ліги конференцій. Тож Україна втратила вже третього свого представника в єврокубках.